Hogaaminta

Outline of Mountains

Nathan Graves

Kaaliyaha Agaasimaha Fulinta

Telefoonka: (315) 793-7000
Email: nathan.graves@lasmny.org
Xafiiska: Utica, NY

Outline of Mountains

Cheryl Edwards, CPA

Madaxa Sarkaalka Dhaqaalaha

Telefoonka: (315) 793-7000
Email: cheryl.edwards@lasmny.org
Xafiiska: Utica, NY

0.jpg

Betsy Krupar, Esq.

Maamulka Qareenka, Xafiiska Syracuse

Telefoonka: (315) 703-6600
Email: betsy.krupar@lasmny.org
Xafiiska: Syracuse, NY

Outline of Mountains

Cindy Hendrickson, Esq.

Agaasimaha Dacwada

Telefoonka: (315) 793-7000
Email: cindy.hendrickson@lasmny.org
Xafiiska: Utica, NY

Paul2_edited.jpg

Paul Lupia, Esq.

Agaasimaha Fulinta

Telefoonka: (315) 793-7000
Email: paul.lupia@lasmny.org
Xafiiska: Utica, NY

Arlene Picture.jpg

Arlene Sanders, Esq.

Maamulka Qareenka, Barnaamijyada Pro-Bono

Telefoonka: (607) 231-5900
Email: arlene.sanders@lasmny.org
Xafiiska: Binghamton, NY

Outline of Mountains

Terry Whelan, Esq.

Maamulka Qareenka, Xafiiska Watertown

Telefoonka: (315) 955-6700
Email: terrence.whelan@lasmny.org
Xafiiska: Watertown, NY

download (2).png

Alex Simon

Agaasimaha Horumarinta & Isgaarsiinta

Telefoonka: (315) 793-7037
Email: Alex.Simon@lasmny.org
Xafiiska: Bartamaha New York

Outline of Mountains

Christina Reilly, Esq.

Maamulaha Qareenka, Xafiiska Utica

Agaasimaha Intake

Telefoonka: (315) 793-7081
Email: christina.reilly@lasmny.org
Xafiiska: Utica, NY

Outline of Mountains

Lauren Praske, Esq.

Maamulka Qareenka, Xafiiska Binghamton

Telefoonka: (607) 231-5900
Email: lauren.praske@lasmny.org
Xafiiska: Binghamton, NY

0 (1).jpg

Christine McClean

Agaasimaha Shaqaalaha

Telefoonka: (315) 793-7000
Email: christine.mcclean@lasmny.org
Xafiiska: Utica, NY

NZ.jpg

Nouran Zohdy, MBA

Maamulaha Dhaqaalaha, Xafiiska Utica

Telefoonka: (315) 793-7000
Email: nouran.zohdy@lasmny.org
Xafiiska: Utica, NY